BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Populiariausios sodo gėlės

Kiekvienas žmogus nori, kad jo namai atrodytų puikiai tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Jei žmogus turi savo nuosavą namą su plotu žemės šalimais, praktiškai visuomet aplinkos gražinimui yra naudojami įvairūs sodo augalai. Šiandien kalbėsime apie tuos sodo augalus, kurie yra patys populiariausi visame pasaulyje.

Rožės

Rožės

Saulėgrąžos
Nors saulėgrąžos nėra ypatingas ar išskirtinis augalas, tačiau jas naudoti aplinkos puošybai yra išties patartina. Saulėgrąžos yra išties šviesios bei gerą atmosferą sukuriančios gėlės, tad jos ne tik akivaizdžiai pagyvins jūsų namų aplinką, tačiau ir skleis gerą nuotaiką visiems aplinkiniams.

Hortenzijos
Hortenzijos yra krūminis sodo augalas. Šis augalas išsiskiria vešlumu bei dideliais įvairiausių spalvų, prasidedančių nuo mėlynos bei besibaigiančių rožine, žiedais.

Saldieji žirniai
Nors Lietuvoje saldieji žirniai nėra populiarūs, tačiau kitose valstybėse jie yra vieni iš populiariausių sodo augalų. Saldieji žirniai yra ypač lengvai auginami bei prižiūrimi, o jų žiedai išsiskiria puikiomis šviesiomis spalvomis.

Tulpės
Tulpės yra sodo augalas, kuris yra populiarus ne tik didžiosiose pasaulio valstybėse, tačiau šį kartą – ir Lietuvoje. Tulpės neabejotinai yra vienas gražiausių augalų, išsiskiriantis įvairiausių spalvų žiedais, kurie pagyvina kiekvienos sodybos atmosferą.

Levandos
Levandos yra skirtingai vertinamas augalas – vieni jų nemėgsta, kai tuo tarpu kiti žino kaip jas išnaudoti, kas leidžia pasiekti tiesiog stulbinamą išvaizdą. Levandų žiedai yra nedideli, tačiau jų yra daug, kas leidžia sukurti vešlų bei spalvingą vaizdą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras