BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Patarimai padėsiantys už gėlių pristatymo paslaugas sumokėti kuo mažiau

Gėlių pristatymas yra ypač patogi paslauga, žymiai palengvinanti visą gėlių pirkimo procesą. Visgi, neretai žmones nuo naudojimosi šia paslauga atbaido ganėtinai nemažos jos kainos, kurių jie sau leisti tiesiog negali. Visgi, yra galimybių už gėlių pristatymą į namus sumokėti ir mažiau nei įprastai - apie tai, kokiais būdais galite tai padaryti, šiandien ir kalbėsime.

Pirkite didesnius gėlių kiekius
Jei jums reikiamų gėlių kiekis nėra pernelyg konkretus - pirkite jų kuo daugiau, kadangi tai nors ir prives prie didesnių išlaidų gėlių atžvilgiu, bet leis sutaupyti naudojantis jų pristatymo į jūsų namus paslaugomis. Taip yra dėl to, nes gėlių platinimo paslaugas teikiančioms parduotuvėms didesnius gėlių kiekius vežti apsimoka kur kas labiau, kas lemia tai, jo tokiu atveju jos šią paslaugą įkainoja kiek mažesniais įkainiais. Tad jei jums potencialiai praversiantis gėlių kiekis yra išties labai didelis - neišsigąskite to bei drąsiai užsisakykite tiek gėlių, kiek jums prireiks, kadangi papildomas išlaidas gėlių atžvilgiu atpirks mažesnė jų pristatymo į jūsų pasirinktą vietą kaina.

Rinkdamiesi gėlių parduotuvę atsižvelkite į jos įsikūrimo vietą
Jei norite už gėlių pristatymo į namus paslaugas sumokėti kiek įmanoma mažesnę pinigų sumą, neabejotinai turėtumėte atsižvelgti į gėlių parduotuvės, kurios paslaugomis naudositės, įsikūrimo vietą. Tai šiuo atveju yra labai svarbus faktorius dėl to, nes kuo toliau nuo jūsų įsikūrimo vietos bus gėlių parduotuvė - tuo daugiau parduotuvei kainuos gėlių pristatymas jums, kuris tiesiogiai įtakos ir jūsų išlaidas šiuo atžvilgiu. Tad nebent jei dėl tam tikrų aplinkybių tai nėra įmanoma, turėtumėte rinktis tik iš tų gėlių parduotuvių, kurios yra netoliese, kas suteiks galimybę sumažinti savo išlaidas naudojantis jų paslaugomis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Gabrielius2015-10-14 13:37

Kai geles i namus pristatomos mylimai moteriai apie kainas nelabai ir galvoji. :)

Darija2016-09-29 17:12

Aš taip pat sutinku, kad kai mylimam žmogui pristatomos gėlės į namus, tai dovanojantysis visiškai negalvoja apie tai, kiek jos kainuos ar kiek reikės sugaišti laiko jas išrenkant ir derinant detales su pristatytojais. Svarbiausia tas geras jausmas, kai žinai, kad nustebinsi žmogų.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras