BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kurios gėlės Lietuvoje parduodamos efektyviausiai?

Gėlių paklausa Lietuvoje yra išties didelė ir tai yra suprantama – gėlės yra puiki dovana bet kokių švenčių metu. Vis dėlto, kurios gėlės mūsų valstybėje yra populiariausios?

Įvairiausios gėlės

Įvairiausios gėlės

Rožės populiarumu šiuo metu yra akivaizdžios lyderės. Rožės puikiai atrodo tiek vienos, tiek ir įkomponuojant jas į įvairias puokštes, kas leidžia jas pritaikyti bet kokioms progoms. Būtent dėl universalumo bei puikios išvaizdos rožės išlieka populiarios visus metus.

Tulpės yra gėlės, ypač populiarios pavasarį. Būtent šiuo metų laiku jos ir yra populiariausios – dažniausiai žmonės perka tulpes velykų bei mamos dienos švenčių metu. Nors šios gėlės yra auginamos ir mūsų šalyje, tačiau dažniausiai jos yra vežamos iš tulpėmis visame pasaulyje garsios valstybės – Olandijos.

Populiarumu išsiskiria ir ne visiems žinomi irisai. Nors irisai nėra populiarūs perkant juos atskirai, tačiau jie yra viena iš svarbiausių gėlių, naudojamų įvairiausių puokštų kūrimui.

Gerberos, tuo tarpu, yra populiarios naudojant jas ne tik puokščių kūrimui, tačiau ir perkant jas atskirai. Gerberos yra universalios bei puikiai atrodančios, kas ir leidžia joms būti vienoms iš populiariausių gėlių visus metus.

Negalima nepaminėti ir kalijų, gėlių, kurios išsiskiria baltais netradicinės formos žiedais. Nors kalijos kartais yra naudojamos ir puokštėse, tačiau dažniausiai jos yra dovanojamos pavieniui.

Galiausiai, negalima nepaminėti ir gvazdikų, kurie ganėtinai dideliu populiarumu išsiskiria visus metus. Šios gėlės atrodo išties puikiai bei gali būti naudojamos tiek po vieną ar po keletą, tačiau ir įvairiuose puokštėse.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Bernis2016-05-19 11:35

Tai žinoma, kad auginamos gėlės tos, kurios yra populiariausios ir sulaukia daugiausiai dėmesio. Juk puokštės dažniausiai iš rožių ir gerberų gaminamos. Tulpės šiaip populiari pavasario gėlė, be kurios neįsivaizduojama Moters diena. :)

nomeda2016-07-27 14:19

Prieš rugsėjo pirmąją man atrodo geriausiai parduodami kardeliai. Man tai pačios gražiausios gėlės. Na gal ir populiariausios rožės, bet jau banalu ir pabodę.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras