BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kokios gėlės yra auginamos pardavimui ir Lietuvoje?

Gėlės, kurias perkame, dažniausiai būna atvežtos iš įvairių užsienio valstybių kaip Olandija, Belgija ar Prancūzija. Vis dėlto, dalis gėlių yra plačiai auginamos bei parduodamos ir Lietuvoje. Būtent apie tokias gėles ir kalbėsime.

Raudonos gėlės

Raudonos gėlės

Nors daugeliui tai bus netikėta, tačiau Lietuvoje pardavimui yra auginamos ir populiariausiomis gėlėmis laikomos rožės. Taip, gėlių parduotuvėse Lietuvoje užaugintų rožių rasite retai, tačiau pats faktas, jog galime džiaugtis ir mūsų šalyje užaugintomis rožėmis, išties džiugina.

Būtina paminėti ir populiarumu tik šiektiek rožėms nusileidžiančias tulpes. Nors prekybai į Lietuvą jos masiškai yra vežamos iš Olandijos, tačiau taip pat tulpės yra auginamos ir Lietuvoje.

Bijūnus augina ir apie verslą negalvojantys žmonės, turintys savo privačias sodybas, kadangi šios rudens gėlės nesunkiai uždera kaimų darželiuose. Vis dėlto, šios gėlės yra auginamos ir siekiant jas parduoti, tad Lietuvoje augintų bijūnų gėlių parduotuvėse galima rasti pakankamai dažnai.

Lelijos yra ypač gražios bei ganėtinai brangios gėlės, o Lietuvoje vyraujantis klimatas šioms gėlėms puikiai tinka, tad lelijos yra viena iš labiausiai paplitusių pardavimui auginamų gėlių Lietuvoje. Iš esmės, lietuviškų lelijų pasiūla yra tokia didelė, jog neretai gėlių parduotuvėse yra sunkiau rasti ne lietuviškų, o iš užsienio atvežtų lelijų.

Būtina paminėti ir našlaites. Tai yra vienas populiariausių sodinių augalų, išsiskiriantis savo praktiškumu bei dailiais žiedais. Būtent dėl to, Lietuvoje kiekvienais metais yra užauginama apie 80 000 tūkstančių našlaičių vien pardavimui.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras