BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kokios gėlės Lietuvoje - brangiausios?

Perkant po vieną ar po keletą gėlių, jų kaina tikrai nėra esminis dalykas, pagal kurį žmogus renkasi. Vis dėlto, jei kalbame apie didelius perkamų gėlių kiekius, kaina tampa ypač svarbiu faktoriumu. Šiandien kalbėsime apie tas gėles, kurios Lietuvoje yra brangiausios.

Gėlė

Gėlė

Rožės
Taip, nedidelės rožės, kurias perkame dažniausiai, kainuoja pakankamai nedaug – dažniausiai apie 1 eurą už vienetą. Vis dėlto, jei kalbėsime apie ilgas, 70-80cm. rožes, jų kaina gali siekti net ir 4 eurus ar net daugiau. Tokia kaina yra ganėtinai didelė net ir perkant vos keletą rožių, o įsigyti dideles tokių rožių puokštes išgali tik mažuma.

Lelijos
Lelijos yra viena iš gražiausių gėlių, tad suprantama, jog ši gėlė išsiskiria išties didelėmis kainomis. Už leliją dažniausiai teks sumokėti nuo 2 iki 4 eurų. Vis dėlto, lelijų kaina greičiausiai niekuomet nebus didelė problema, kadangi lelijos nėra ypač populiarios didelių puokščių kūrimui, o perkant vos keletą šių gėlių, kaina yra prieinama kiekvienam žmogui.

Orchidėjos
Orchidėjos yra įspūdingo grožio gėlės, todėl suprantama ir tai, jog jos išsiskiria ypač didelėmis kainomis. Taip, jei kalbėsime apie įprastas, phalaenopsis arba vanda tipo orchidėjas, jos dažniausiai kainuoja pakankamai nedaug – iki 3 eurų už žiedą. Tuo tarpu, jei kalbėsime apie cymbidium tipo orchidėjas, priklausomai nuo dydžio tokia orchidėja gali kainuoti nuo 10 iki 25 eurų, kas yra išties didelės sumos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Monika2015-11-20 11:39

Labai patinka lelijų gėlių puokštės , bet niekada ir nesusimasčiau apie kainą. :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras