BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kodėl gėlių salonai Klaipėdoje tokie populiarūs?

Klaipėda yra 3 miestas pagal gyventojų skaičių Lietuvoje. Vis dėlto, atotrūkiai nuo aukščiau esančių Kauno bei Vilniaus yra ganėtinai dideli - Kaune gyvena bene dvigubai, Vilniuje - trigubai daugiau gyventojų. Nepaisant to, Klaipėdoje esantys gėlių salonai populiarumu praktiškai nenusileidžia didžiųjų Lietuvos miestų gėlių salonams - tad kas lemia tokią puikią Klaipėdos gėlių salonų padėtį?

Rožės

Rožės

Iš esmės, Klaipėda tampa ypač patraukliu miestu verslo kūrimui dėl to, jog įvairių verslo sričių paklausą šiame mieste sudaro ne tik vietos gyventojai, tačiau ir kiekvienais metais į miestą atvykstantys milžiniški turistų kiekiai. Kiekvienais metais Klaipėdoje apsilanko beveik 100 000 tūkstančių turistų, iš kurių didelė dalis Klaipėdoje praleidžia bent keletą dienų. Būtent dėl to, automatiškai didėja ir gėlių salonų paklausa, leidžianti lygiuotis į didžiuosius Lietuvos miestus Kauną ir Vilnių, kuriuose gyventojų skaičius nors ir yra žymiai didesnis, tačiau turistų kiekiai, apsilankantys šiuose miestuose, vargu ar gali lygintis su Klaipėdos pasiekimais šioje srityje.

Akivaizdu, jog Klaipėdai belieka džiaugtis puikia miesto dislokacija, kadangi šalimais esanti Baltijos jūra suteikia Klaipėdai suteikia ne tik puikias poilsio galimybes vietos gyventojams bei atkeliaujantiems turistams, tačiau ir ypač padeda verslo plėtrai šiame mieste. Belieka tuo džiaugtis, kadangi Kaunas ir Vilnius ilgą laiką lyderiauja daugybėje įvairiausių verslo sričių, tad džiugu, jog Klaipėda pagaliau meta rimtą konkurencinę kovą ne tik gėlių salonų, tačiau ir kitose rinkose.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras