BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ar Klaipėdoje apsimoka pardavinėti gėles?

Klaipėda yra 3 pagal dydį miestas Lietuvoje, todėl yra pakankamai nemažai žmonių, teigiančių, jog šiame mieste pardavinėti gėlių neapsimoka - gėlių salonų, teikiančių tokias paslaugas, jau yra daugybė, tad atidaryti naujus labiau apsimoka Kaune ar Vilniuje, kur rinkos, atitinkamai, yra 2 bei 3 kartus didesnės nei Klaipėdoje. Tačiau ar tikrai Klaipėdoje nebeapsimoka pardavinėti gėlių?

Gėlės

Gėlės

Nors Klaipėdos gyventojų skaičius ir yra žymiai mažesnis už didžiųjų Lietuvos miestų - Vilniaus bei Kauno, tačiau gėlių paklausą šiame mieste ypač padidina tai, jog kiekvienais metais Klaipėdoje apsilanko daugybė turistų iš aplinkinių valstybių. Per pastaruosius keletą metų Klaipėdoje per metus apsilankydavo vidutiniškai apie 100 000 turistų, kas yra išties milžiniškas skaičius. Žinant tai, jog dauguma jų Klaipėdoje lieka bent keletui parų, suprantama, jog gėlių salonų paklausa automatiškai padidėja. Būtent dėl to, jog Klaipėdoje gėlių paklausą žymiai padidina mieste apsilankantys turistai, šiame mieste apsimoka pardavinėti gėles ne tik seniau įsikūrusiems gėlių salonams, tačiau ir tiems, kurie kurtis dar tik planuoja.

Apibendrinant, belieka konstatuoti, jog Klaipėda, žvelgiant į verslo plėtros galimybes šiame mieste, dažnai yra nepelnytai nuvertinama. Taip, Klaipėda negali pasiūlyti tokios didelės pastovios paklausos kokią siūlo dabartinė bei laikinoji Lietuvos sostinės, tačiau Klaipėda gali pasiūlyti ypač didelę įvairių paslaugų paklausą iš mieste apsilankančių turistų, kuri leidžia drąsiai teigti, jog Klaipėdoje apsimoka pardavinėti tiek gėles, tiek ir įvairiausius kitus produktus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Reirei2015-12-22 10:29

O kodėl gali neapsimokėti? :) Manau, kad geliu pristatymas i namus labai patinka man. :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras